Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

В Україні запроваджено інститут приватних виконавців

Сьогодні ВР України прийняла законопроект номер 2506, в рамках якого визначаються основи і поняття організаційної діяльності по примусовому виконанню рішень суду. У ньому говориться, що за дотриманням рішень суду тепер будуть спостерігати не тільки спеціальні органи виконавчої влади, а й приватні виконавчі структури.

За фактом, цим законом в судову структуру держави була введена ще один додатковий інститут приватних виконавців. У законі детально прописується правовий статус новоствореного інституту, детальна процедура початку або закриття діяльності, а також норми, що регулюють їх роботу. З цього випливає, що Закон України «Про державну виконавчу службу» стає недійсним і більше не має сили. Крім того, зміни піддасться цілий ряд законів КК і КПК. Одночасно в дію вступив ще один законопроект номер 2507, а саме Закон «Про виконавче провадження». Беручи за основу його норми, в подальшому буде визначитися законний порядок виконання рішень, прийнятих судовими інстанціями. Варто відзначити, що це буде відбуватися лише в тому випадку, якщо постанови передбачають виконання в примусовому порядку.

За даним Законом України виконання в примусовому порядку підлягають винесені рішення, засновані на наступному переліку документів виконавчого характеру.

Виконавчі листи і накази. Вони видаються судовими інстанціями в ряді законних випадків і ґрунтуються на прийнятих судом або ж арбітражем рішеннях. А також можуть бути видані на інших підставах, які можуть визначатися міжнародними законами і договорами. Причому абсолютно не має значення категорія, до якої відноситься окремо взята справа. Це може бути, як адміністративне, так і цивільне або ж кримінальне правопорушення.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Кто должен отвечать за клевету в интернет

Хто відповість за наклеп в інтернет

У мережі інтернет, і особливо в її українському сегменті, ми часто стикаємося з проблемою поширення завідомо неправдивої...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

04 Травень 2017, в 09:32

Заказать звонок