Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Застосування реєстраторів розрахункових операцій

На початку 2015 року українськими депутатами були прийняті поправки до закону, що стосується реєструючих приладів для розрахунку торгових угод і надання послуг.

Тепер з липня поточного року всі працівники сфер торгівельних і харчових послуг, та під час проведення розрахункових операцій за готівку і по без готівки зобов'язані:

  • при покупці товару або його повернення, а також при виконанні будь-яких послуг і під час відмови від них, а також під час торгових операцій або надання послуг в мережі інтернет особа, яка надає послуги або продає, зобов'язана видати документ, який фіксує здійснення грошової операції;
  • кожний день організація з продажу або надання послуг зобов'язана друкувати фіксальні чеки при використанні реєстраторів. Під цей перелік не потрапляють автомати, які продають товар або послуги.

Дозволено не застосовувати апарати фіксування розрахункових процесів в наступних випадках:

  1. Продаж продукції власного виробництва не вимагає використання реєстраторів. Це правило поширюється на організації будь-якого типу власності. Винятком в даному випадку виступають організації громадського харчування, які користуються касовими операціями і використовують квитанції з печатками.
  2. Банковскі послуги теж не вимагають використання реєстраторів, крім комерційних дій, пов`язаних з видачою готівки або іноземної валюти.
  3. Не вимагають обов'язкового використання реєстраторів підприємці, які сплачують прибутковий податок. Такі особи вказані в Податковому кодексі України та входять до спеціального переліку платників без користування реєстраторами розрахункових процесів.

Законом передбачена обмовка, яка допускає використання до січня 2016 року  касових апаратів, які були введені в експлуатацію до початку 2015 року. Це стосується тільки реєстраторів, що створюють друковану фіксальну стрічку та інформують через засоби зв'язку органи контролю прибутків і зборів про розрахункові операції.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Правосуддя в умовах карантину

У зв’язку із запровадженням на всій території України карантину та пов’язаних з ним обмежень, більшість громадян, підприємців та...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

03 Квітень 2020, в 16:43

Заказать звонок