Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Внесено зміни у сфері архітектурно-будівельного контролю

Головним законодавчим органом України був прийнятий новий законопроект, що стосується зміни правових актів з децентралізації влади в архітектурно-будівельному відомстві, а також поліпшення законів з містобудівних питань. Новоприйнятий закон буде позначений номером № 1546. Ці відомості підтверджуються інформацією, викладеною на сайті «ЛІГА ЗАКОН».

Згідно з новим законом, ключову роль у здійсненні архітектурно-будівельного нагляду буде закріплена за місцевою владою, а центральний орган буде тепер займатися політичними питаннями стосовно  будівельних процесів та особливостей архітектурних споруд.

У законопроекті наголошується, що можливість надання права на будівництво і забезпечення будівельних процесів, здійснення перевірки виконання всіх встановлених вимог і дозвіл на використання споруди тепер здійснюватимуть:

  • представник сільського контролю за архітектурно-будівельною діяльністю, із застереженням на те, що об'єкт знаходиться в певному селищі;
  • представник структурного підрозділу районної держ. адміністрації, з урахуванням того, що об'єкт знаходиться поза території населеного пункту;
  • вищим органом нагляду за архітектурно-будівельною діяльністю, представником якого є головні інспектора з даного питання з урахуванням того, що об'єкт займає територію кількох адмін. одиниць.

Ще одним приємним фактом є те, що новий закон передбачає покращення процесу видачі декларації про завершення  робіт. В той же час вдосконалили покарання за недотримання законів, що стосуються даної сфери.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

Верховною Радою України нещодавно був прийнятий дуже корисний законопроект, який визначив особливості укладення комерційних...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

01 Жовтень 2015, в 11:16

Заказать звонок