Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Надання земельних ділянок під ІЖБ

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:08

У Конституції України за кожним громадянином закріплено право на безкоштовне виділення 6-ти ділянок різного цільового призначення. У списку цих ділянок є земля для ІЖБ, на якій можна зводити як приватний будинок, так і підсобні господарські споруди. Залежно від населеного пункту, в якому буде проходити виділення землі, розмір ділянки становить від 0,1 га до 0,25 га.

Єдина причина, по якій вам можуть відмовити в надання землі під ІЖБ - якщо ви вже скористалися цим правом. У всіх інших випадках варто написати заяву, в якій слід вказати площу і розташування ділянки, цільове призначення і прикріпити до нього карту-схему об'єкта. Наші фахівці допоможуть з підготовкою початкового пакету документів. Важливий момент, вам не потрібно бути прописаним (зареєстрованим) в населеному пункті, щоб звернутись до його влади з заявою на землю. Ніде в законах така вимога не прописана, але чиновники часто намагаються не прийняти заяву до розгляду з цієї причини.

Далі слід діяти в залежності від рішення місцевої влади. У випадки позитивної резолюції потрібно буде підготувати проект на приватизацію об'єкта. Якщо резолюція буде негативною, тоді доведеться через суд оскаржити дане рішення і домогтися дозволу на надання землі. Досвідчені юристи допоможуть впоратися з цим питанням.

Питання виділення землі особливо гостро стоїть у Києві й області, місцеві чиновники навряд чи з радістю подарують комусь ділянку, незважаючи на гарантування цього права в Конституції. Але для того щоб змусити державу дотримуватися своїх зобов'язань у вас є наша юридична компанія, яка має успішний досвід у вирішення земельних питань в столиці та її передмісті.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок