Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Поділ земельної ділянки при розлученні

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 14:15

Розлучення не найщасливіша  подія, яка супроводжується наступним поділом майна. Права спільного володіння поширюються на землю, а також на будівлі, розташовані на ній. Розділу підлягають ділянки сільськогосподарського призначення, а також ті, на яких дозволено господарське або житлове будівництво. При цьому абсолютно неважливо хто з подружжя є власником землі, а хто вписаний до Єдиного реєстру як власника будівель, які стоять на ній.

Кращим результатом, який дозволить заощадити час, нерви і гроші колишнього подружжя, буде укладення мирової угоди і поділ майна без звернення до суду. Часто в таких випадках потрібна консультація юриста, який роз'яснить, як згідно із законодавством провести справедливий розподіл землі і будівель без звернення в судові інстанції.

У багатьох ситуаціях допомога кваліфікованого юриста є незамінною. Наприклад, земля належала колишній дружині до шлюбу, і за законом колишній чоловік не може на неї претендувати. Але за час шлюбу вони встигли звести на цій ділянці будинок, і половина цієї будівлі повинна відійти в його власність. Ще складніше буде поділити територію і споруди фермерського господарства, яке є спільним сімейним бізнесом. У такому випадку один з колишнього подружжя може претендувати на половину всього бізнесу, якщо спочатку не мав нічого, але його праця привела до збільшення обсягів виробництва.

Ще однією проблемою, незалежно від того досягнуто полюбовну угоду або справою займається суд, буде оформлення всіх необхідних документів. Спираючись на наш досвід, можемо впевнено заявити, що навіть у найпростіших ситуаціях розділ земельних ділянок виявляється неможливим через неправильно оформлені документи.

Вирішити будь-які майнові суперечки пов'язані з землею допоможе наша юридична контора. Ми намагаємося завершити справу без судового розгляду, але якщо виникне така необхідність, завжди готові гідно представити інтереси своїх клієнтів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок