Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Приватизація земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:02

Кожен українець має право на приватизацію землі, якої фактично користується для виробничої або сільськогосподарської діяльності. Також можна оформити право власності на ділянку, на якій побудований приватний або дачний будинок.

Відтягувати з оформленням прав власності в таких випадках не варто, навіть якщо це звичайний наділ для садівництва, виділений в користування вже кілька десятків років тому. Справа в тому, що кон'юнктура ринку може змінитися і третя сторона вирішить заволодіти вашою землею. З подачі зацікавлених осіб товариство виключає людину зі свого складу і відбирає у нього земельну ділянку, а знайти привід в такому разі простіше простого. У Києві та Київській області такі ситуації відбуваються постійно, тому що земля в столиці та її передмісті в особливій ціні. Процедура приватизації у разі користування ділянкою має три складові:

  • подача заяви;
  • підготовка документації на землю;
  • представлення документації до уповноважених органів влади з наступним оформленням прав власності.

Якщо ж земля не перебувала у володінні, тоді другий етап має додаткові складові. Спочатку доведеться підготувати та затвердити проект, після чого можна займатися основними паперами.

Часто в нашій адвокатській практиці зустрічаються випадки, коли приватизація ускладнюється через неправильно встановлені межі ділянки. Тобто, громадянин фактично використовує об'єкт за призначенням, але в процесі підготовки документації виявляється, що закріплений за ним наділ менше використовуваного, і частина території потрапляє під визначення самозахоплення. У такій ситуації необхідно провести процедуру приватизації земельної ділянки по фактичному користуванню.

З цими та іншими завданнями, пов'язаними з оформленням прав власності на землю, допоможуть впоратися наші фахівці.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок