Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Технічна документація на землю. Спори з оформлення

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:02

При передачі землі у власність або за договором довгострокової оренди не рідко виникають ситуації, коли одна зі сторін угоди або взагалі третя сторона, пробують її анулювати. Часто причиною для оскарження угоди в таких випадках бувають порушення в оформлення або складанні технічної документації на земельну ділянку.

Дозволити подібні земельні спори можна двома способами. Перший - за допомогою кваліфікованого земельного адвоката можна обґрунтувати неправомірність претензій і тим самим уникнути судового розгляду. Фахівцю знадобитися відстежити історію ділянки (предмета спору), провести аудит технічної документації та на підставі цього побудувати лінію захисту.

Другий шлях передбачає відстоювання своїх інтересів в судовому порядку. Тут також не обійтися без фахівців в області земельного права, адже сторона, яка претендує на вашу ділянку, гарантовано приверне на свій бік досвідченого адвоката. Основним доказом у такому судовому спорі може стати земельно-технічна експертиза. Даний вид дослідження відноситься до судових технічних експертиз. Проводять її експерти призначені судом із застосуванням сучасного геодезичного обладнання. Основні дії в рамках даного дослідження - перевірка відповідності земельної ділянки до її цільового призначення і точне встановлення меж.

У тих випадках, коли експертиза вже проведена і її результати не на вашу користь, ви маєте всі шанси на програш судового розгляду. Акт технічної експертизи землі в багатьох випадках є основним доказом, і скасувати його можна тільки оскарживши результати і провівши нову експертизу.

Фахівці нашого адвокатського бюро в області земельного права готові допомогти вам вирішити земельні спори, пов'язані з технічною документацією. Ми можемо провести експертизу технічної документації до або після укладення угоди, оскаржити результати експертизи, відстояти ваші інтереси в рамках досудового чи судового розгляду. Відвідайте наш офіс в Києві або зверніться за первинною консультацією по телефону.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок