Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Накладення меж земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 13:00

Територіальні земельні суперечки можуть виникнути в будь-який момент, і застрахований від них тільки той, хто своєчасно провів перевірку розташування свого наділу.

Можна виділити кілька причин, коли між сусідами виникають суперечки через меж їх земельних ділянок:

  • помилка держслужбовців. Коли кілька наділів по документації розташовані по сусідству, а за фактом на місцевості накладаються один на одного.
  • помилка при розмежуванні ділянок. Досить поширений випадок при розмежуванні нових земельних наділів. Достатньо одному з декількох власників свідомо чи помилково зрушити кордону своєї ділянки, як решта сусідыв почнуть відміряти свої площі, від його межі, зрушуючи свої наділи з відведеного їм місця.
  • підроблення документів. Не рідкісні випадки шахрайства, коли використовуються підробки правовстановлюючих документів, щоб захопити частину земель сусіда.

Саме з цієї причини однією зі складових заходів комплексного земельного аудиту є процедура перевірки меж ділянки. Юристи нашої контори не перший рік успішно вирішують земельні суперечки, використовуючи свій досвід і високий рівень знань у даній сфері.

Ми рекомендуємо заздалегідь звернутися за допомогою до фахівців, щоб перевірити дані кадастру та провести звірку на місцевості, що дозволить убезпечити себе від домагань на вашу територію. Якщо ж момент упущений, і хтось претендує на вашу власність, ми готові надати юридичну консультацію, провести перевірку правочинності претензій, а також зберемо необхідні докази і відстоємо ваші інтереси в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок