Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відновлення меж земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 14:33

Питання відновлення або встановлення справжньої межі ділянки актуальне в наступних випадках:

  • у разі конфлікту з сусідами, які претендують на вашу землю або навпаки звинувачують вас в самозахопленні чужій території.
  • при виділенні частини своєї ділянки під продаж або в оренду, тобто при поділі території на кілька частин.
  • при відновленні втрачених або неправильно оформлених документів на землю, а також у разі втрати власником межових знаків.

Точкою відліку в такій операції є межовий знак, який встановлюється при оформленні прав власності на земельну ділянку і виробляється в присутністі нового власника. Знак - це фактично табличка з унікальним номером, за яким закріплені координати розташування об'єкта.

У законі про визначення меж сказано, що в ряді випадків межові знаки не встановлюються, а просто видаються на руки. Таких приватних випадків досить багато, але фактично всі вони пов'язані з тим, що знак неможливо встановити (водоймище) або територія вже має чіткі межі, наприклад, обнесена парканом точно по розділовій лінії.

Безпосередню роботу з розмежування ділянок виконують земельні інженери, що мають державну ліцензії за допомогою спеціального обладнання. Але їхнє завдання установка табличок та внесення в базу даних координат, а оформленням документації, її вивченням і перевіркою повинні займатися фахівці, що мають знання та досвід у земельному праві та діловодстві. Залучення професійних юристів істотно скоротить час на видачу нового пакету документів, виключить можливість допущення помилок або недотримання процедури.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок