Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Визнання угоди купівлі продажу земельної ділянки недійсною

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 14:24

У практиці нашої юридичної компанії зустрічалися різні випадки, коли справа йшла про скасування угод на ділянку з будовами або без них. Розглянемо основні ситуації, в які може потрапити власник нерухомості.

Випадок перший. Покупець вимагає розірвання угоди, тому вона була проведена з порушеннями і його фактично обдурили. Як правило, подібні випадки стосуються завищення вартості об'єкта за рахунок приховування інформації про нього. Наприклад, він не призначений для будівництва, але реалізується конкретно під забудову. Або майбутньому власнику забувають повідомити про те, що ділянка була закладена, по ній не сплачувався податок, вона запланована на вилучення на користь держави найближчим часом і т.д. У такому випадку головне оперативно звернутися до фахівців, які зберуть докази, і через суд доб'ються розірвання договору та повернення витрачених коштів.

Випадок другий. У Покупця відбирають ділянку, тому його угода визнана недійсною, але повертати гроші ніхто не збирається. Це фактично шахрайська схема, коли колишній продавець зникає безслідно з вашими грошима. Провернути такий трюк можна тільки з безтурботними покупцями. Слід ще до укладення договору найняти професійних юристів, які відстежать історію об'єкта і дадуть висновок з приводу надійності покупки.

Випадок третій. Спроба рейдерського захоплення чужої нерухомості шляхом анулювання його договору купівлі продажу або оренди. Єдиним правильним рішенням у такому випадку буде заручитися підтримкою юристів спеціалізуються на земельних питаннях.

Випадок четвертий. Ваша ділянка або розташовані на ньому будівлі були незаконно реалізовані або здані в оренду. У такому випадку слід терміново отримати професійну консультацію, зібрати докази і відправлятися відстоювати свої інтереси в суді.

Ці та інші ситуації пов'язані зі скасуванням угоди по землі і розташованих на ній будов допоможуть вирішити фахівці нашої компанії.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок