Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як правильно оформити земельну ділянку

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:28

Відповідно до ЗК України землю можна отримати у власність і оформити на неї відповідні документи. Стати землевласником можна наступним чином:

  • Отримати землю через договір дарування, успадкування або купівлі-продажу;
  • Оформити права володіння на ділянку, яка знаходиться в користуванні на підставі держакту постійного користування або договору довічної оренди;
  • Приватизувати землю під будинком, на який є офіційно зареєстровані права власності;
  • Скористатися своїм законним правом на виділення ділянки по безкоштовній схемі під будівництво або ведення господарської діяльності.

Перший варіант є оптимальним з точки зору простоти процедури оформлення документів, і швидкості вступу в законні права. Слід зібрати пакет правовстановлюючої документації і разом з договором на зміну власника звернутися до держреєстратора. Після того як в кадастрі вкажуть нового власника, процес оформлення ділянки можна вважати завершеним. Держреєстратор зобов'язаний перевірити ваші документи, і якщо буде встановлено факт неправильно проведеного продажу (дарування), то зміни в кадастр не будуть внесені. Єдиним виходом буде довести правомірність операції в судовому порядку.

В інших випадках процес оформлення землі пов'язаний з виділенням ділянки з власності держави або муніципальних властей на користь фізичної особи. Спочатку слід подати прохання про виділення землі із зазначенням розмірів ділянки і причиною, по якій він повинен бути переданий у власність. Якщо на заяву отримано позитивну відповідь, тоді слід звернутися в спеціалізовану компанію для підготовки процедури відчуження землі і підготовки пакету технічної та правовстановлюючої документації. На підставі розроблених документів місцева влада приймає рішення про передачу ділянки у власність, і потім його слід зареєструвати у держреєстратора.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг земельного адвоката в Києві і Київській області. Запишетесь до нас на консультацію, і ми знайдемо взаємовигідні варіанти співпраці.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок