Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як оформити документи на землю

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:15

Згідно з останніми змінами в ЗК України оформлення правовстановлюючих документів необхідно тільки при виділенні нової ділянки з держвласності. А також в процесі відчуження частини ділянки, коли вона виділяється в натурі. Наприклад, власник продав половину своєї землі, або родичі розділили ділянку на кілька, вступивши в права спадкування.

Для того щоб оформити право власності на землю потрібно пройти ряд процедур в місцевих органах влади, після чого слід зареєструвати їх в земельному кадастрі. Починати слід з подачі заяви на виділення землі з державного фонду або виділення в натурі частини ділянки яка перебуває у власності. Потім потрібно скласти проект, провести експертизу ділянки з встановленням меж і визначенням цільового призначення, отримати позитивну резолюцію на відведення землі та зареєструвати власність в земельному реєстрі. Незважаючи на всі обіцянки чиновників спростити процедуру оформлення документів на землю, цей процес за часом може зайняти не один місяць.

У тих випадках, коли ділянка переходить до іншого власника за договором спадкування, дарування або купівлі-продажу, то оформлення правовстановлюючих документів не вимагається. Новий власник разом з документами на землю звертається до держреєстратора з проханням внести зміни до реєстру і вказати там нового власника. Після завершення цієї процедури можна отримати виписки з держреєстру, яка і буде підтвердженням ваших прав.

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть завершити процедуру отримання документів на землю в короткі терміни. Ви можете звернутися до нас за детальною консультацією, або замовити послугу оформлення ділянки під ключ.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (2 голоси)
Заказать звонок