Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як оформити сервітут

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
27 Січень 2016, в 10:30

Жодну земельну ділянку не можна використовувати за призначенням, якщо до неї неможливо добратися. Такі ситуації часто трапляються, адже в процесі виділення землі з державної або приватної власності вказують тільки межі ділянок, не особливо звертаючи увагу, що доступ до них перекритий землею інших власників.

Вирішити цю проблему можна двома способами. Перший - мирова угода. Просто домовитися з власником землі, яка перегороджує доступ до вашої власності про влаштування на його території під'їзної дороги. Для проведення таких переговорів можна скористатися допомогою адвоката із земельних питань, який допоможе обом сторонам досягти взаємовигідної угоди.

Спосіб номер два - накладення на сусіда земельного сервітуту. Така процедура дозволяє обмежити права іншого земельного власника на свою користь, отримавши законну можливість користуватися його територією в своїх цілях. Фактично це теж мирова угода з сусідом, але вона оформляється відповідним договором, завіреним нотаріально, а також реєструється в місцевих органах влади. Якщо сусід проти укладення договору або висуває непомірні вимоги, наприклад, необґрунтовано завищена матеріальна винагорода. Тоді сервітут може бути накладений в судовому порядку.

Важливий момент - власник, на якого накладено сервітут, може зажадати певної матеріальної винагороди. Також той, хто отримує сервітут, несе відповідальність за його зміст. Якщо розглядати окремий випадок з під'їзною дорогою, то її будівництво і подальший ремонт будуть вашим обов'язком. Але витрати можна розділити, якщо під'їзд використовують і інші землевласники.

Сервітути можуть мати різне призначення, починаючи з організації під'їзду, закінчуючи підведенням комунікацій. Всі ці питання можна вирішити швидко і ефективно, скориставшись підтримкою наших юристів які спеціалізуються на земельному праві.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок