Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Відмова у виділенні земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 14:58

Закон України закріплює за всіма громадянами країни право на приватизацію землі, яку можна отримати за безкоштовною схемою під конкретний вид діяльності. Відразу зробимо уточнення, безкоштовно надається тільки сама ділянка, але доведеться заплатити за розробку документації, внесення даних до кадастру, видачу свідоцтва, плюс держмито. Процедура приватизації такого об'єкта починається з подачі заяви і ось тут можна отримати відмову від місцевих органів влади. Не потрібно робити з цього трагедії, практично будь-яку відмову можна опротестувати в суді або обійти, в цьому вам допоможуть наші адвокати із земельних питань. Перше що потрібно зробити - встановити причину відмови, вона повинна бути вказана в резолюції на подану заяву.

Єдина причина, яку неможливо оскаржити - право на виділення землі вже було використано. Важливо розуміти, що у землі є шість видів призначення і реалізувати своє право на виділення ділянки можна теж шість разів, але тільки один раз для одного виду діяльності. Тому якщо вже була отримана ділянка під будівництво, то наступного разу можна написати заяву на виділення території під садівництво, тільки не під будівництво. Але цю заборону легко обійти, наприклад повторну заяву може написати хтось із членів сім'ї, і у місцевих органів влади вже не буде приводу для заперечення.

Ще одна поширена причина відмови - відсутність потрібних ділянок. У такому випадку наші юристи спочатку перевіряють достовірність цих даних, тому що чиновники можуть свідомо «забути» про певні об'єкти. Якщо подібний випадок був установлений, то його легко оскаржити в судовому порядку. Також можна розглянути варіант з виділенням іншої земельної ділянки, якій потім буде змінено цільове призначення.

Для нашої компанії немає нерозв'язних питань у галузі виділення земельних ділянок, просто запишіться на консультацію і ми вам допоможемо.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок