Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Право власності на будівлю на земельній ділянці

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
28 Січень 2016, в 15:06

Питання оформлення у власність споруди виникає в тому випадку, коли будівля була зведена без відповідних дозвільних та проектних документів. У такому випадку неможливо зареєструвати свої права на будівлю через місцеві органи влади, питання можна вирішити тільки в судовому порядку.

У даній практиці існує три окремих випадки. Перший - коли будівля була зведена на власній землі, призначеної для будівництва. Другий - коли споруда перебуває на вашій ділянці, непризначеній для будівництва. Третій - будівля знаходитися на землі яка належить третій особі або перебуває в держвласності.

Отримання прав власності в першому випадку зводитися до підготовки необхідної дозвільної документації. Розробляється проект і паспорт будівлі, проводиться технічна і санітарна експертизи, після чого справу розглядає суд. Для другого випадку спочатку доведеться підготувати документи по зміні цільового призначення ділянки. Спочатку поділяємо ділянку, виділяючи землю, на якій побудовано будівлю, після чого міняємо для неї основне призначення на доступне для будівництва. Це може зажадати проведення спеціальних експертиз та підготовки відповідної документації. У третьому випадку починати потрібно з отримання у власність землі, все залежить від того хто є її поточним власником. Наприклад, якщо ділянка належить державі, то його можна спробувати отримати у власність безкоштовно, реалізувавши своє конституційне право.

Визнання прав через суд - це складна процедура, яка вимагає відповідної підготовки. Негативне рішення може бути винесено в тому випадку, якщо зведена будівля не пройшла технічну або санітарну перевірку. Також суд накладе заборону в тому випадку, якщо ваші дії будуть порушувати права третіх осіб. Тому перед початком судового розгляду слід пройти всі дозвільні процедури, а також врегулювати конфлікти з третіми особами, в разі їх виникнення.

Наші земельні адвокати готові оцінити вашу ситуацію, надати правову консультацію, допомогти в підготовці до судового розгляду, а також успішно виграти справу на користь нашого клієнта.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок