Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Як визнати право власності на земельну ділянку

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
22 Лютий 2016, в 17:26

Процедура визнання прав власності на землю залежить від кожного конкретного випадку. У тому випадку, якщо ділянка виділяється з держвласності на користь приватної або юридичної особи обов'язково проводиться процедура оформлення пакету правовстановлюючої документації. Після того як процес передачі землі завершено, документи готові, а дані внесені в кадастр, процес визнання прав власності вважається завершеним. Дана процедура аналогічна в тому випадку, коли одна ділянка була розділена на декілька.

Другий варіант це встановлення своїх прав в тому випадку, якщо земля була придбана, отримана за договором спадкування або через дарчу. У такому випадку дана земельна ділянка, якщо вона переходить у вашу власність цілком, вже має необхідний набір правовстановлюючої документації. Тому до цього пакету паперів слід додати документ на підставі якого ви вирішили вступити в права володіння і звернутися до держреєстратора для внесення зміни в кадастр.

Є і третій варіант, коли права володіння на землю приходиться визнавати через суд. Все залежить від конкретної ситуації, серед стандартних можна виділити відмову держреєстратора вносити до реєстру нового власника, суперечки між співвласниками багатоквартирного будинку і забудовником, суперечки між колишнім подружжям, і справи в яких намагаються оскаржити законність переходу прав власності на землю. Для таких судових процесів немає універсального алгоритму, будувати лінію захисту слід виходячи з ситуації, що склалася.

Наші юристи готові надати вам допомогу в питаннях визнання прав власності на землю. Ми надаємо послугу консультування та представництва в органах місцевої влади по земельних справах в Києві і передмісті. Наша компанія має успішний досвід представництва інтересів наших клієнтів в суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок