Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Застава земельної ділянки

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
15 Січень 2016, в 14:40

За законом в якості заставного майна можна використовувати земельні ділянки, виділені під будівництво або для сільськогосподарських потреб. Чітко встановлено, що взяти кредит під землю може тільки її власник, приватна або юридична особа. Комунальні та муніципальні служби, органи місцевої влади та бюджетні організації не мають такого права, тому не є фактичними власниками тієї території, на якій ведуть свою діяльність.

Ще одне обмеження закон накладає на орендарів, які також позбавлені права отримання кредитів під заставу землі. Це правило поширюється і на договори довгострокової оренди.

Тільки номінальний власник може отримати гроші, заклавши свою земельну ділянку, за умови, що відсутні інші власники незгодні з даним рішенням. Якщо власників декілька, тоді кожен з них може закласти тільки свою частину, якщо земля буде виділена в окрему ділянку з дотриманням всіх належних за законом процедур. Також можна отримати кредит під частину території, яка знаходиться у власності, для цього потрібно буде провести її поділ на дві або більше окремих ділянок із занесенням даних про кожну в земельний кадастр.

В якості кредитора може виступати не тільки банк, але і будь-яка юридична або фізична особа. У законі сказано, що умови виданої позики будуть залежати тільки від договору, на підставі якого було оформлено кредитну угоду. У разі невиконання цих умов особа або компанія, що видала позику, має право на відчуження земельної ділянки в судовому порядку, а також на отримання додаткової компенсації, якщо вартості заставного майна буде недостатньо для погашення заборгованості.

Адвокати нашої компанії понад 4 років вирішують фінансові суперечки, пов'язані із заставою землі, як на стороні власника, так і кредитора. Ми готові надати будь-яку допомогу в цих питаннях, від юридичної консультації, до захисту ваших інтересів у суді.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)
Заказать звонок