Вышла статья адвоката Курчина Олега на сайте Высшей школе адвокатуры НААУ

«Адвокат Курчин Олег успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук»

Адвокат Адвокатського об’єднання «Курчин і Партнери» Курчин Олег Геннадійович успішно захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора юридичних наук на тему: «Містобудівна діяльність в системі функціонування місцевого самоврядування: конституційно-правове дослідження».

Олег Курчин комплексно дослідив проблему теорії та практики забезпечення органами місцевого самоврядування містобудівної діяльності, та децентралізацію повноважень у сфері містобудування у сучасних тенденціях реформування державного архітектурно-будівельного контролю.

Унаслідок проведення дослідження було сформульовано перспективні завдання для удосконалення компетенції органів місцевого самоврядування у містобудівній сфері. Окреслено проблеми, що впливають на реальні можливості реалізації органами місцевого самоврядування своєї компетенції у сфері містобудування. Обґрунтовано стратегічні завдання реформування компетенції органів місцевого самоврядування у містобудівній сфері в умовах муніципальної реформи, що становить не лише науково-теоретичний, а й практичний інтерес у правозастосовній діяльності.

Вітаємо нашого коллегу зі здобутим науковим ступенем!


Комментарии: 0